Warsztaty musicalowe - śpiew, taniec, aktorstwo

July 5, 2019

Połączenie warsztatów wokalnych, tanecznych i aktorskich to nasza letnia propozycja zarówno dla młodych, utalentowanych artystów, jak i osób, które chciałaby dopiero rozpocząć swoją musicalową przygodę. Serdecznie zapraszamy dzieci od 8 roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe.

Warsztaty musicalowe w Kuźni Talentu to pięć dni intensywnej pracy i wspaniałej zabawy. Interdyscyplinarny charakter zajęć pozwala na odkrywanie i rozwijanie indywidualnych talentów uczestników. Młodzi adepci sztuki wokalnej i tanecznej nauczą się także współpracy w grupie, rozwiną wrażliwość estetyczną oraz świadomość wzajemnych zależności, wynikających z połączenia śpiewu, ruchu, recytacji i zadań aktorskich.

W trakcie warsztatów będziemy pracować nad autorskim, muzycznym materiałem, sięgniemy także po najpiękniejsze utwory musicalowe, piosenki i choreografie, które pomogą nam rozwinąć wokalny i taneczny potencjał.

W programie:

WARSZTAT WOKALNY
• nauka prawidłowej emisji głosu
• ćwiczenia dykcyjne i artykulacyjne
• interpretacja piosenek
• elementy kształcenia słuchu melodycznego i harmonicznego
• ćwiczenia rozwijające wyobraźnię muzyczną i poczucie rytmu
• wstęp do improwizacji wokalnej

WARSZTAT TANECZNY
• podstawy tańca współczesnego
• nowe formy ekspresji z wykorzystaniem wielu technik tanecznych
• elementy tańca klasycznego

WARSZTAT AKTORSKI
• ruch sceniczny
• elementarne zadania aktorskie

TERMINY do wyboru:

05.08.2019 - 9.08.2019
oraz
19.08.2019 - 23.08.2019


Warsztaty musicalowe będą odbywać się od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:
10:00 – 13:00 warsztaty
13:00 – 14:00 przerwa obiadowa
14:00 – 17:00 warsztaty

Szczegółowy harmonogram oraz ewentualny podział na grupy wiekowe zostanie podany w późniejszym terminie.

Dla kogo:
dzieci 8+, młodzież, dorośli

KOSZT WARSZTATÓW
550 zł za pierwsze dziecko/ uczestnika warsztatów
450 zł za drugie dziecko / uczestnika
350 zł za trzecie dziecko / uczestnika

Bezzwrotna zaliczka gwarantująca miejsce: 200 zł.

Kuźnia Talentu zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku, gdy nie zbierze się grupa. Zaliczka w takim przypadku jest zwracana.

OBIAD W CENIE WARSZTATÓW!

ZAPISY: kliknij
Proszę w treści podać preferowany termin.

Więcej informacji pod numerem:
+48 883 500 135 - koordynator, Zuza Talik
 

 


Zajęcia poprowadzą:

Ela Sokołowska
Instrumentalistka, wokalistka, kompozytorka muzyki teatralnej. Absolwentka Wydziału Instrumentalnego wrocławskiej Akademii Muzycznej oraz Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego.
Uczestniczka wielu kursów i warsztatów muzycznych, m.in. z zakresu kameralistyki, wykonawstwa muzyki dawnej (m.in. Międzynarodowe Warsztaty Muzyki Kameralnej
w Puławach, Międzynarodowy Kurs Muzyki Dawnej w Niepołomicach) oraz improwizacji i muzyki tradycyjnej (RETHINK Folk Music Festival, Singing as Life Practice).
Wielokrotnie koncertowała w Polsce i w Europie, współtworząc projekty kameralne i orkiestrowe, oscylujące wokół folku, jazzu, muzyki dawnej oraz współczesnej. Jako kompozytorka współpracowała m.in z Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu, Biurem Festiwalowym Impart 2016 (obecnie Strefa Kultury Wrocław), Instytutem Muzyki i Tańca, Teatrem Lalek Pleciuga w Szczecinie oraz Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.

Marta Brendel
- tancerka, dyplomowana choreografka, nauczycielka tańca. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalizacji choreografia i techniki tańca. Tancerka kontraktowa Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Związana od 12 lat z Operetką Dolnośląską. Założycielka Teatru Tańca "Osobowość Zwielokrotniona". Choreografka spektaklu "Pożegnanie z Bogiem", zrealizowanego w Centrum Kultury Impart we Wrocławiu oraz pierwszego w Polsce spektaklu akrobatyczno-tanecznego "Prometeusz 4K". Tancerka i choreografka współpracująca z agencjami artystycznymi "Everest Production" i "Vandal Art".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Oznaczone posty

Praktyka czyni mistrza

May 11, 2020

1/3
Please reload

Ostatnie posty